Technology

Wielkie doznania w ostatnim kwadransie batalii z reprezentacją piłkarską Anglii! Szymański zdobył bramkę i stał się bohaterem polskich sympatyków piłkarskich!

11.09.2021, 13:30 0 komentarzy
Wielkie doznania w ostatnim kwadransie batalii z reprezentacją piłkarską Anglii! Szymański zdobył bramkę i stał się bohaterem polskich sympatyków piłkarskich!

Od niespełna dekady jesteśmy świadomi faktu, iż polska narodowa drużyna występująca na Stadionie Narodowym bywa naprawdę trudna do pokonania. Tracimy bramki na tym stadionie naprawdę rzadko kiedy i dobrze zrozumieć, że spora w tym zasługa fanów piłki nożnej z Polski. Kiedy Narodowy Stadion wypełnia się do ostatniego miejsca zawodnicy naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W zmaganiach kwalifikacyjnych do mundialu w Katarze gracze selekcjonera Sousy Paulo pokazują się do tej pory naprawdę nieźle, jednakże ich dyspozycja daleka jest od ideału. W środę wieczorem naszych reprezentantów czekał bardzo skomplikowany sprawdzian, jakim bez najmniejszych wątpliwości był mecz z kadrą narodową Anglii. To jak trudnym rywalem w historii batalii polskiej narodowej drużyny są angielscy piłkarze wie o tym każdy futbolowy fanatyk z Polski. Jednak w tej sytuacji nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie, gdyż niezwykle ważne było zdobycie maksymalnej ilości oczek.

Polska narodowa kadra przed tym starciem była odgórnie skazana na przegraną. Rozsądnie bez cienia wątpliwości rozumieć to, iż piłkarze z Polski z reguły bardzo są w stanie się zmobilizować na spotkania z dużo potężniejszymi. Identycznie było w tym starciu i trzeba mieć na uwadze to, przez chwilę mogliśmy nawet twierdzić, iż polska reprezentacja walczyć by mogła o wygraną z narodową drużyną Anglii. Było to niezwykle trudne starcie dla kadry narodowej Polski i bez żadnych wątpliwości powinniśmy ich pochwalić za walkę do końca meczu. W momencie, kiedy bramkę w 80 minucie ustrzelił Kane Harry zdawało się, że to być może koniec nadziei o korzystnym rezultacie. Polska drużyna przez cały czas poszukiwała szansy na zdobycie gola i nie miała w planach się poddać. W doliczonym czasie gry, który zarządził arbiter bramkę na wagę remisu strzelił gracz ateńskiego AEK-u Szymański. Była to bez cienia wątpliwości wyjątkowa chwila dla tego młodocianego gracza. W rozrachunku końcowym polska reprezentacja piłkarska wywalczyła korzystny wynik na Narodowym Stadionie podczas meczu z narodową drużyną Anglii i za sprawą tego wciąż posiada ogromne szanse na kwalifikację na mistrzostwa świata.

Zostaw komentarz