Technology

Słaby pojedynek narodowego zespołu Korei Południowej - porażka z brazylijskim zespołem rezultatem 1:4!

15.12.2022, 16:42 0 komentarzy

Nie da się ukryć, iż obecnie trwające mistrzostwa świata są niesamowite pod wieloma względami. Zakończyły się grupowe rozgrywki, więc nadszedł czas na to, co sympatycy piłkarscy najbardziej kochają. Oczywiście chodzi o fazę play off, gdzie klęska może wyrzucić Cię z mundialu a także marzeń o wygraniu mistrzowskiego tytułu. Drużyna polska poniosła porażkę w niedzielę z kadrą narodową Francji rezultatem 1:3 i została wyeliminowana z mundialu. Dla futbolowych kibiców z naszego kraju, gdyż nie oznaczało to jednak końca doznań, ponieważ turniej nadal trwa. Warto z całą pewnością podziwiać grę zespołu Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się coraz lepiej. Spotkanie 1/8 finału z reprezentacją narodową Korei Południowej, gdzie gracze kadry Brazylii urządzili sobie wielkie strzelanie w pierwszej połowie było tego dobrym dowodem. Już w szóstej minucie strzelona została pierwsza bramka dla drużyny narodowej Brazylii, a autorem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w polu karnym z obrońcami oponenta.

Trzeba podkreślić, iż dla reprezentacji Korei Południowej pierwsza połowa meczu była prawdziwą tragedią. Szczególnie, że pierwsza odsłona zakończyła się prowadzeniem narodowego zespołu Brazylii rezultatem 4:0. Kolejne bramki zdobyli Neymar, Richarlison a także Lucas Paqueta. Kibice piłki nożnej obecni na obiekcie mogli odczuwać satysfakcję, gdyż mieli możliwość podziwiać istny popis reprezentacji narodowej Brazylii. Po przerwie tempo tego pojedynku zdecydowanie spadło. Piłkarze reprezentacji narodowej Korei Południowej skutecznie się bronili w momencie, kiedy reprezentanci Brazylii próbowali konstruować kolejne akcje. W końcówce spotkania narodowa drużyna Korei Południowej strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą pojedynku. Na uderzenie ze sporej odległości zdecydował się gracz drużyny Korei Południowej, a golkiper brazylijskiej kadry narodowej nie miał szans na sprawną interwencję. To spotkanie w rozrachunku końcowym zakończyło się rezultatem 4 do 1 dla zespołu narodowego Brazylii, która w następnej rundzie mierzyć się będzie z reprezentacją narodową Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie awans do 1/2 finału mundialu i pewność rywalizacji o medale.