Technology

Piłkarze z Polski będą toczyć bój z rosyjską narodową reprezentacją w rywalizacji półfinałowej baraży! Narodowa kadra Polska już zna przeciwnika w batalii o zakwalifikowanie się do mundialu w Katarze!

30.11.2021, 12:00 0 komentarzy
Piłkarze z Polski będą toczyć bój z rosyjską narodową reprezentacją w rywalizacji półfinałowej baraży! Narodowa kadra Polska już zna przeciwnika w batalii o zakwalifikowanie się do mundialu w Katarze!

Z całą pewnością decydująca prosta zmagań kwalifikacyjnych do czempionatu światowego ze strony narodowej drużyny Polski była bardzo słaba. Polscy reprezentanci wprawdzie byli w stanie zagwarantować sobie grę w barażach, jednak ze zbyt dużą arogancją przystąpili do meczu z węgierskim zespołem. Polegliśmy i z tego powodu nie byliśmy uprzywilejowani podczas losowania barażowych spotkań. Jednak poszczęściło się nam i trafiliśmy na umiarkowanie nie trudną barażową ścieżkę. Rosyjska reprezentacja narodowa, która na poprzednich światowych mistrzostwach doszła aż do najlepszej ósemki okazała się Oponentem numer jeden zawodników z Polski. Dla zawodników trenera Czerczesowa Stanisława był to bez wątpienia genialny wynik, jednak po tym mundialu ich forma nie prezentowała się za dobrze. I między innymi z tego powodu możemy liczyć na to, że zdołamy zdobyć promocję do meczu finałowego turnieju barażowego o miejsce na światowych mistrzostwach w Katarze.

Na kilka dni przed rozlosowaniem barażowych par na szkoleniowca zespołu narodowego Polski Sousę spadła duża krytyka za jedenastkę, którą zadecydował wypuścić w meczu z narodową reprezentacją Węgier. Duże grono dziennikarzy przed najbardziej istotnymi meczami rozmyślało nad tym, żeby sięgnąć po kompletnie świeżego trenera. Mimo to swoją pracę Sousa zatrzymał i warto przyznać, iż miał podczas losowania wiele szczęścia. Takim sposobem byliśmy w stanie uniknąć naprawdę nieprzyjemnej batalii z zespołem narodowym Włoch, czyli obecnymi czempionami Europy. Jeżeli uda nam się pokonać rosyjski zespół narodowy to w ostatnim spotkaniu mierzyć się będziemy na Narodowym ze zwycięzcą półfinału pomiędzy kadrą narodową Czech, a szwedzką reprezentacją. Starcie ze Szwedami z pewnością byłoby idealną szansą do odegrania się za porażkę rezultatem 2:3 na Euro 2020. Warto uświadomić sobie to, że starcie z drużyną narodową Rosji nie będzie dla polskich piłkarzy łatwe. Polska drużyna będzie musiała wdrapać się na najwyższy poziom swoich umiejętności piłkarskich jeśli chcemy dalej myśleć o promocji na światowe mistrzostwa w Katarze.

Zostaw komentarz