Technology

Kontynuacja naprawdę słabej gry Legii Warszawa w PKO Ekstraklasie! Górnik ogrywa piłkarzy stołecznej drużyny wynikiem 1 do 0!

24.11.2021, 08:43 0 komentarzy
Kontynuacja naprawdę słabej gry Legii Warszawa w PKO Ekstraklasie! Górnik ogrywa piłkarzy stołecznej drużyny wynikiem 1 do 0!

Z pewnością w obecnym sezonie polskiej ligi mistrz Polski gra bardzo słabo. gracze warszawskiej Legii to obecni mistrzowie ligi i należy mieć to na uwadze, a w chwili obecnej zajmują miejsce w spadkowej strefie. Złą serię mistrzów Polski miało ostatecznie przerwać, jednak i tym razem brakowało umiejętności do tego, aby zdobyć pełną pulę punktów. Od początku meczu zawodnicy gospodarzy wyglądali na genialnie uszykowanych i podczas pierwszej części warszawska Legia nie potrafiła stawić im czoła. Piłkarze Górnika Zabrze po pierwszej części spotkania prowadzili wynikiem 2 do 0 i wszystko na to wskazywało, że nadchodzi kolejna klęska mistrza polskiej Ekstraklasy. Lecz piłkarze warszawskiej Legii w pierwszym kwadransie następnej części tego spotkania ruszyli do ataku i zdołali doprowadzić do wyniku remisowego. Dzięki tym wydarzeniom zebrani na stadionie piłkarscy fani mogli mieć nadzieje na duże emocje w końcówce spotkania.

I rzeczywiście ostatnie minuty tego starcia były naprawdę pasjonujące. W głównej mierze z powodu dyspozycji graczy Górnika Zabrze, którzy na koniec wygrali to starcie. Bramkę dającą wygraną zdobył w 96. minucie Kubica, który potrafił wykorzystać świetne zagranie od Janzy Erika. Rozsądnie również mieć to na uwadze, że swoje premierowe trafienie po transferze do polskiej ligi zdobył zdobywca mistrzostwa świata z 2014 roku, czyli Podolski Lukas. to był niesamowity moment dla tego zawodnika i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Natomiast warszawska Legia przegrała 7 mecz z rzędu i na ten moment znajduje się na 17. lokacie w klasyfikacji ligowej. Trzeba zaznaczyć, że to jest naprawdę kiepski sezon, jak na aktualnego mistrza PKO Ekstraklasy. Jeżeli warszawska Legia ciągle chciałaby rywalizować w lidze polskiej to jej piłkarze powinni powrócić do najlepszej dyspozycji. Mistrz polskiej ligi w innym wypadku sensacyjnie spadnie do niższej ligi.

Zostaw komentarz