Technology

Fantastyczne doznania i pierwsze miejsce Lewisa Hamiltona w trakcie rundy w Arabii Saudyjskiej! Triumfatora tego sezonu Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie w Abu Dhabi!

08.12.2021, 09:56 0 komentarzy
Fantastyczne doznania i pierwsze miejsce Lewisa Hamiltona w trakcie rundy w Arabii Saudyjskiej! Triumfatora tego sezonu Formuły 1 poznamy dopiero po ostatniej rundzie w Abu Dhabi!

Do ostatecznego rozstrzygnięcia wciąż trwającego sezonu F1 został jedynie 1 wyścig, a sympatycy motorowych sportów dalej nie dostali odpowiedzi na najistotniejsze zagadnienie. W w mistrzostwach w F1 od lat nie zdarzyła się sytuacja, żeby zwycięzce mistrzostw świata poznać dopiero na koniec rozstrzygającego wyścigu całego sezonu. Na pewno w tym kontekście tegoroczny sezon jest rewelacyjny. W aktualnie trwającym sezonie tylko dwóch zawodników liczyło się podczas rywalizacji o światowe mistrzostwo i trzeba przyznać ten fakt. Mówimy tu oczywiście o Hamiltonie ze stajni Mercedesa a także Verstappenie ze stajni RB Racing. W dalszym ciągu panujący mistrz doczekał się w tym sezonie rywala, który jest w stanie z nim rywalizować. Mistrz świata miał możliwość, aby wyrównać się liczbą punktów z Maxem Verstappenenm podczas trwania Grand Prix Arabii Saudyjskiej i rzeczywiście ta misja udała mu się. Dzięki wynikom poprzedniego wyścigu o wygraniu tytułu mistrzowskiego decydować będzie ostatni wyścig kończącego się sezonu.

Jazda tych dwóch zawodników w obecnie trwającym sezonie była niesamowita i nie podlega to wątpliwości. Już na początku sezonu dwaj kierowcy bardzo mocno odjechali pozostałym kierowcom i dali do zrozumienia, kto naprawdę ma szansę rywalizacji o mistrzowski tytuł Formuły 1. Inni zawodnicy mogli tylko myśleć nad tym który z tej dwójki na koniec zdobędzie mistrzowski tytuł Formuły 1 a także śledzić ich batalię o najwyższe miejsca. W trakcie trwającego obecnie sezonu dużo było niesamowitych doznań i bardzo często miały miejsce wypadki pomiędzy tymi dwoma genialnymi zawodnikami i trzeba o tym pamiętać. Ci dwaj zawodnicy pomimo wielkich emocji darzą się wzajemnym szacunkiem i zwracają uwagę na to, iż w ostatnim wyścigu wygra lepszy zawodnik. To, że pojedynek o tytuł mistrzowski Formuły 1 rozwiąże się dopiero w trakcie w trakcie GP Abu Dhabi jest bez wątpienia wyjątkowy dla wszystkich sympatyków F1. Bez żadnych wątpliwości ostatni wyścig tego sezonu Formuły 1 może nam zapewnić mnóstwo doznań. Na finalne zakończenie między tymi dwoma świetnymi kierowcami pozostaje nam więc wyłącznie wyczekiwać.

Zostaw komentarz