Całkiem niedługo rozgrywane będą mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Remisowy wynik w meczu reprezentacji Polski z zespołem Rosji.

11.06.2021, 15:54 0 komentarzy
Całkiem niedługo rozgrywane będą mistrzostwa Starego Kontynentu w nożnej piłce! Remisowy wynik w meczu reprezentacji Polski z zespołem Rosji.

Bezapelacyjnie nożna piłka to najmocniej rozpoznawalna sportu dyscyplina w Polsce. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać to, iż tak wielu piłkarskich kibiców oczekuje na zbliżające się wielkimi krokami Euro. Będzie grać na nich polska reprezentacja, która pojedynkować się będzie w grupie z hiszpańską kadrą, drużyną Słowacji oraz szwecką reprezentacją. Należy mieć świadomość tego, że to nie są najprostsi rywale, lecz mamy ogromne szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. W tym przypadku niezwykle istotne będzie to, żeby zaprezentować się z najlepszej strony. W ubiegłym tygodniu kadra polska zagrała mecz towarzyski z drużyną z Rosji, która również grać będzie na Mistrzostwa Europy. Po raz pierwszy od miesięcy sympatycy futbolu mogli się pojawić na trybunach i byli bez cienia wątpliwości usatysfakcjonowani. Brakowało jednak wielu emocji w batalii tej i na koniec reprezentacja narodowa zagrała na remis z kadrą Rosji jeden do jednego. Bramkę dla drużyny polskiej już w czwartej minucie ustrzelił Świerczok Jakub, natomiast dla zespołu rosyjskiego strzelił Wiaczesław Karawajew.

Tagi:

Zostaw komentarz