Woodstock 2018

02.09.2018, 16:29 0 komentarzy
Woodstock 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, który dumnie nosił tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją ze względów prawnych. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i ewoluował z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie fanów muzyki, ale również, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość osób zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, ale pomimo tego, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten wiele razy nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Mimo to festiwalowicze cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, poddać się medytacji lub pogłębić wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Możesz być pewny – festiwalowy klimat i wspaniałe momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje ogromna szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, również zostaniesz fanem festiwalu i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz