Triumf The Blues na wyjeździe.

14.09.2020, 13:45 0 komentarzy

Gracze Chelsea Londyn fantastycznie zaczęli kolejny sezon zmagań w lidze angielskiej. Dla garstki piłkarzy był to pierwszy mecz w koszulce klubu ze Stamford Bridge. Sporo fanów Chelsea FC czekało, by obejrzeć nowych nabytków drużyny w w trakcie spotkania. Trzeba podkreślić, że przedstawili się z niesamowicie pozytywnej perspektywy. To z pewnością jest to pozytywna informacja dla Lamparda. W tym momencie szkoleniowiec Chelsea Londyn ma do dyspozycji wielu dobrych piłkarzy.

W poprzednich latach w angielskiej ekstraklasie drużyna z Londynu nie grała na miarę oczekiwań. Fani tej drużyny pragną lepszej gry. Mnóstwo sympatyków futbolu czekało na pierwsze minuty piłkarzy zakupionych z Ligi niemieckiej. Chelsea Londyn ma w tym sezonie ambitne cele,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea mają nadzieję, że ich drużyna świetnie zainaugurują w kolejny w weekend sezon angielskiej ligi.

Wysoka postawa Chelsea FC w spotkaniu z Brighton

Inaugurująca część pojedynku zapewniła sympatykom obu drużyn sporo fajnych emocji. Piłkarze kreowali dużą ilość akcji podbramkowych. W premierowej połowie spotkania sympatycy obu klubów obejrzeli jedynie jedną bramkę. Futbolówkę do siatki wpakował Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia zarządził karny rzut po faulu Ryana na Wernerze. Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ zmianie. W kolejnej połowie przeciwnik Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Fani liczyli na większą ilość bramek oraz strzałów swoich piłkarzy. W kolejnej części meczu padło już dużo więcej trafień. W tej sytuacji dokładniejsza była ekipa Lamparda. Początek następnej połowy był niezwykle intensywny. Brighton Hove Albion dało radę doprowadzić do remisu. Końcowy sukces Drużyny Lamparda był więc niepewny. Piłkarze Lamparda mieli świadomość, że fanów Chelsea Londyn interesuje jedynie triumf.

Po bramce dla zespołu gospodarzy gracze Lamparda popędzili do kreowania sytuacji pod polem karnym przeciwników. Parę chwil później Chelsea FC kolejny raz wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu. Udało im się zdobyć dwa gole. Ostateczny wynik tego meczu to 3:1 na korzyść Londyńczyków. To z pewnością bardzo dobry start rozgrywek dla drużyny Chelsea.