Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 16:12 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do 2018 roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga fanów nie tylko mocnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również ilością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość posłuchania genialnych DJ'ów wszystkim zainteresowanym muzyką elektroniczną płynącą z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z tym nadmorskim miastem pożegnał , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Postawione zostały trzy wyjątkowe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. W 2018 roku wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nic dziwnego więc, że bilety na jeden z festiwalowych dni rozeszły się zastraszającym tempie.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz