Technology

Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji. Śpiewana przez Brzozowskiego pieśń zbyt kiepska na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

28.05.2021, 09:02 0 komentarzy
Smutne zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji. Śpiewana przez Brzozowskiego pieśń zbyt kiepska na finałowe miejsce turnieju Eurowizji!

Warto mieć tego świadomość, iż nasza ojczyzna najczęściej nie oszałamiała publiczności w okresie turnieju Eurowizji. Zazwyczaj Polski najwybitniejszym dorobkiem jest zakwalifikowanie się do finału konkursu, w którym zajmowaliśmy najdalsze lokaty. W zeszłym roku Eurowizję przełożono, gdyż panowała epidemia COVID-19, która zastopowała nie tylko Europę, lecz także cały świat. W odbywającej się w tym roku edycji gwiazdą Polski w trakcie zawodów Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał zafascynować sympatyków muzyki piosnką o tytule "The Ride". Z wybrania ambasadora Polski mnóstwo dziennikarzy nie było zachwyconych, lecz ostatecznie do zmiany nie doszło. Niestety kolejny raz byliśmy zmuszeni pożegnać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski, który reprezentował Polskę podczas turnieju Eurowizji nie zachęcił do siebie wielbicieli muzyki z Europy i z tego powodu wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Z pewnością telewidzowie z Polski są już naprawdę znudzeni tego rodzaju rezultatem. Powinniśmy mieć świadomość tego, że "The Ride" czyli piosnka zaprezentowana przez Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej nieszczególna. Nie ma nic zachwycającego w tej piosence co mogłoby wprawić w uniesienie widzów europejskich. To jest kolejna odsłona turnieju Eurowizji, w trakcie którego ambasador naszego kraju nie umie zakwalifikować się do finałowej fazy. Bez problemu możemy zauważyć, że od dłuższego czasu wskazanie reprezentantów naszego państwa na konkurs Eurowizji nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Bardzo dobrze w takim wypadku pokładać wiarę w tym, iż w kolejnych latach nasz ambasador da radę dostać się do finałowego starcia o zwycięstwo w konkursie Eurowizji. W przypadku takiej sytuacji bardzo kluczowe jest to, aby dobrać dobrego przedstawiciela, który umieć będzie rozpalić europejską publiczność. W przeciwnym wypadku następny raz nie damy rady do finału w trakcie konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz