Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

26.09.2020, 10:17 0 komentarzy
Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

Top Model jest to jeden z hitów jesiennej ramówki TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Znane jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to gotowy przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami. W dodatku można zobaczyć sporo cenionych w przestrzeni modowej osobistości, jak chociażby redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, czy też znane modelki.

W ramach tego sezonu w szranki staje czternaście osób, wśród których są też osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w kolorze złota jury przyznaje osobie, której możliwości do stania się modelem są największe, co skutkuje tym, że owy uczestnik bezpośrednio przechodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet okazał się być osób głosujących online, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest założenie programu?

Top Model ma za zadanie zaoferować możliwości rozwinięcia się oraz zaistnienia w świecie modelingu, przez to w każdej edycji zgłoszenia wysyła sporo chętnych osób. W odcinkach uczestnicy mają do zaliczenia różne zadania, które będą sprawdzać, czy podołają oni wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który zawodnik odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek i modeli a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, który z nich będzie następnym zwycięzcą Top Model. walczy całkiem sporo interesujących osób, w związku z tym na pewno warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz